Home

halda hrať neefektívne nemecký pohár 2019 v hokeji figúra šuplík pozorný

V nominácii Slovenska na Nemecký pohár nastala ďalšia vynútená zmena |  TVNOVINY.sk
V nominácii Slovenska na Nemecký pohár nastala ďalšia vynútená zmena | TVNOVINY.sk

Nemecký pohár: Výsledky zápasov online | Šport.sk

Nemecký pohár: Bondra strelil svoj štvrtý gól v reprezentácii, ale  Slovensko podľahlo Švajčiarsku - Webnoviny.sk
Nemecký pohár: Bondra strelil svoj štvrtý gól v reprezentácii, ale Slovensko podľahlo Švajčiarsku - Webnoviny.sk

Nemecký pohár 2021 hokej nominácia Slovensko

Nemecký pohár 2019: Slovensko – Švajčiarsko 2:5 (VIDEO) | 7sport.sk

Slovákov od striebra delili len desatiny sekundy: Ramsay zhodnotil výkon  našich na Nemeckom pohári | Športky.sk
Slovákov od striebra delili len desatiny sekundy: Ramsay zhodnotil výkon našich na Nemeckom pohári | Športky.sk

Novembrový Nemecký pohár ukáže viacerých reprezentačných debutantov |  Huste.tv | Najnovšie športové správy
Novembrový Nemecký pohár ukáže viacerých reprezentačných debutantov | Huste.tv | Najnovšie športové správy

Nemecký Pohár 2019: SR podľahla Švajčiarom 2:5, Ramsay: "Druhú tretinu sme  zaspali" | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja
Nemecký Pohár 2019: SR podľahla Švajčiarom 2:5, Ramsay: "Druhú tretinu sme zaspali" | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

Slovensko nestačilo na Rakúsko po predĺžení - Správy RTVS

hockey-LIVE.sk - Hlavná stránka

SLOVENSKO VS ŠVAJČIARSKO NEMECKÝ POHÁR 2021 - YouTube

Na záver Nemeckého pohára prehra Slovákov… | Flashscore.sk

Slováci mají v nominaci na Německý pohár 11 hokejistů z české extraligy -  Sport.cz
Slováci mají v nominaci na Německý pohár 11 hokejistů z české extraligy - Sport.cz

Filip Belányi v nominácii na novembrový Nemecký pohár | HC05

Nemecký pohár 2019 | Huste.tv | Najnovšie športové správy

Zmeny na poslednú chvíľu: Nováčikovia dostanú na Nemeckom pohári šancu  presvedčiť trénerov | Športky.sk
Zmeny na poslednú chvíľu: Nováčikovia dostanú na Nemeckom pohári šancu presvedčiť trénerov | Športky.sk

Nemecký pohár aj so zástupcom HKM Zvolen: Asistentom trénera bude Podkonický

Slovensko Rakúsko online hokej dnes

Nemecký pohár 2019: Momenty zo zápasu Rusko - Nemecko. - fotogaléria -  sport.sme.sk - Šport SME
Nemecký pohár 2019: Momenty zo zápasu Rusko - Nemecko. - fotogaléria - sport.sme.sk - Šport SME

Ramsay a Šatan pozmenili nomináciu na Nemecký pohár, šancu dostane šesť  nováčikov | TA3
Ramsay a Šatan pozmenili nomináciu na Nemecký pohár, šancu dostane šesť nováčikov | TA3

ONLINE PRENOS: Slovensko - Rusko (hokej, Nemecký pohár 2019, LIVE) |  SPORTNET
ONLINE PRENOS: Slovensko - Rusko (hokej, Nemecký pohár 2019, LIVE) | SPORTNET

Nemecký pohár: Podkonický pred zápasom s Dánskom: Určite pomeníme útoky

Nemecký pohár: Slovensko sa lúči s turnajom výhrou nad domácim tímom,  obsadili sme posledné miesto
Nemecký pohár: Slovensko sa lúči s turnajom výhrou nad domácim tímom, obsadili sme posledné miesto

Slovenskí hokejisti začali Nemecký pohár prehrou so Švajčiarmi, rozhodla  druhá tretina - Webnoviny.sk
Slovenskí hokejisti začali Nemecký pohár prehrou so Švajčiarmi, rozhodla druhá tretina - Webnoviny.sk

Slováci sa s komplikáciou popasovali bravúrne. Švajčiarov zdolali 7:1! -  Reprezentácia - Hokej - Šport - Pravda
Slováci sa s komplikáciou popasovali bravúrne. Švajčiarov zdolali 7:1! - Reprezentácia - Hokej - Šport - Pravda

Nominácia na Nemecký pohár 2019 aj s troma nováčikmi či Hrivíkom |  HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja
Nominácia na Nemecký pohár 2019 aj s troma nováčikmi či Hrivíkom | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja