V generálke proti Miškovcu sme remizovali, príprava bez prehry! | FC Košice

VIDEO Mladíci zo Žiliny si udržali líderskú pozíciu, bojovná Ruža zaskočila  Žitný ostrov | Športky.sk
VIDEO Mladíci zo Žiliny si udržali líderskú pozíciu, bojovná Ruža zaskočila Žitný ostrov | Športky.sk

Fantastický výkon, skvelý výsledok!

Skvelý výkon napokon priniesol dôležitý triumf | Fortuna liga

Slovákom chýbala ľahkosť, v Žiline podľahli Bielorusom 0:1 a postup si  skomplikovali
Slovákom chýbala ľahkosť, v Žiline podľahli Bielorusom 0:1 a postup si skomplikovali

Slovan po polčase prehrával. V tom druhom Zlaté Moravce zostrelil - Fortuna  liga - Futbal - Športweb
Slovan po polčase prehrával. V tom druhom Zlaté Moravce zostrelil - Fortuna liga - Futbal - Športweb

Paráda! Slovensko porazilo po výbornom výkone Slovincov

Slovnaft Cup: Hencovce vybavili postup cez Bystré v prvom polčase -  Vranovské novinky
Slovnaft Cup: Hencovce vybavili postup cez Bystré v prvom polčase - Vranovské novinky

HNonline.sk - Slováci vydreli dôležitý triumf. Priblížili sa k postupu do  baráže o postup
HNonline.sk - Slováci vydreli dôležitý triumf. Priblížili sa k postupu do baráže o postup

Novinky | Základná škola s materskou školou, Rišňovce 427

Nitra nezopakovala víťazstvo, doma podľahla Michalovciam | Šport7.sk

Postřeh, tygří skok, robinzonáda. Který zákrok nejen brankáře zaslouží  obdiv? - iDNES.cz
Postřeh, tygří skok, robinzonáda. Který zákrok nejen brankáře zaslouží obdiv? - iDNES.cz

Martin Kuciak a jeho parádna robinsonáda - YouTube

Roman Lazúr: Víťaznú mentalitu vidím u hráčov v tréningoch, v kabíne -  Vranovské novinky
Roman Lazúr: Víťaznú mentalitu vidím u hráčov v tréningoch, v kabíne - Vranovské novinky

Nevýrazný Slovan stratil body v Žiline. Využil to suverén z Dunajskej -  Fortuna liga - Futbal - Športweb
Nevýrazný Slovan stratil body v Žiline. Využil to suverén z Dunajskej - Fortuna liga - Futbal - Športweb

VIDEO Nitra doma remizovala s Michalovcami, Trnava zdolala posledný Trenčín  | Športky.sk
VIDEO Nitra doma remizovala s Michalovcami, Trnava zdolala posledný Trenčín | Športky.sk

Fortuna liga: FC Nitra - MFK Ružomberok 1:0 | Šport.sk

Tréner Geri po remíze s Michalovcami: Vlastnou chybou sme sa pripravili o  víťazstvo
Tréner Geri po remíze s Michalovcami: Vlastnou chybou sme sa pripravili o víťazstvo

Krásna robinsonáda Hrdličku | To sa mu to lieta, keď sa volá Hrdlička 😉  Krásny futbalový moment 🎥😍 FK Senica FK Pohronie | By Fortuna liga |  Facebook
Krásna robinsonáda Hrdličku | To sa mu to lieta, keď sa volá Hrdlička 😉 Krásny futbalový moment 🎥😍 FK Senica FK Pohronie | By Fortuna liga | Facebook

Robinsonáda
Robinsonáda

Majster konečne vyhral. Otočil duel proti nováčikovi - Fortuna liga - Futbal  - Športweb
Majster konečne vyhral. Otočil duel proti nováčikovi - Fortuna liga - Futbal - Športweb

Fortuna liga: FC Nitra – MFK Zemplín Michalovce 1:1 | Šport.sk

Robinsonáda Agava - Chorvátsko - ostrov Hvar - najnižšia cena od 0 € -  vlastná - - - Bez stravy | HELLAS TRAVEL
Robinsonáda Agava - Chorvátsko - ostrov Hvar - najnižšia cena od 0 € - vlastná - - - Bez stravy | HELLAS TRAVEL