Slovenky do 19 rokov prehrali v prípravnom stretnutí so Srbkami

ME žien-U19: Slovenky v príprave zdolali Taliansko

SLOVENSKO ŽENY: Naše dievčatá prehrali v Nórsku 1:6 | Slovenský futbalový  zväz
SLOVENSKO ŽENY: Naše dievčatá prehrali v Nórsku 1:6 | Slovenský futbalový zväz

Ženská devätnástka podľahla v prípravnom dueli chlapcom FK Senec U15 |  Slovenský futbalový zväz
Ženská devätnástka podľahla v prípravnom dueli chlapcom FK Senec U15 | Slovenský futbalový zväz

Ženský futbal: Slovensko prehralo s Írskom v kvalifikácii MS 2023 | SPORTNET

Nominácia tímu SR ženy "19" na priateľské zápasy v Belgicku | Slovenský  futbalový zväz
Nominácia tímu SR ženy "19" na priateľské zápasy v Belgicku | Slovenský futbalový zväz

Slovensko šport futbal ME19 ženy majstrovstvá Euró

V Turecku prehra žien SR "19" s poľskými rovesníčkami

Slovenský futbalový zväz - Slovenská ženská 19-tka má za sebou veľmi  nešťastný zápas. Po polčase viedli devčatá nad Maďarkami 3:0. Konečný  výsledok SR 19 - Maďarsko 19 3:5🤨🙄😣 Vyjadrenie trénera a všetky
Slovenský futbalový zväz - Slovenská ženská 19-tka má za sebou veľmi nešťastný zápas. Po polčase viedli devčatá nad Maďarkami 3:0. Konečný výsledok SR 19 - Maďarsko 19 3:5🤨🙄😣 Vyjadrenie trénera a všetky

Nominácia reprezentácie žien do 19 rokov na priateľský zápas vo Švajčiarsku  | Slovenský futbalový zväz
Nominácia reprezentácie žien do 19 rokov na priateľský zápas vo Švajčiarsku | Slovenský futbalový zväz

Španielske futbalistky dnes vyhrali ME do 19 rokov 2022 v Ostrave | SPORTNET

Nominácia tímu SR "19" na medzinárodný turnaj v La Mange | Slovenský  futbalový zväz
Nominácia tímu SR "19" na medzinárodný turnaj v La Mange | Slovenský futbalový zväz

Andorra schytala od Sloveniek do 19 rokov poltucet na kvalifikačnom turnaji

V nominácii trénera SR „17” Samuela Slováka 20 hráčov

Slováci vstúpili do Elite round víťazne, Írov vybavili dvomi gólmi v závere  | Flashscore.sk
Slováci vstúpili do Elite round víťazne, Írov vybavili dvomi gólmi v závere | Flashscore.sk

MFK Ružomberok | Ženy | AktualityŽeny

Nominácia tímu SR ženy "19" na turnaj kvalifikácie ME 2015 v Bulharsku |  Slovenský futbalový zväz
Nominácia tímu SR ženy "19" na turnaj kvalifikácie ME 2015 v Bulharsku | Slovenský futbalový zväz

Timeline photos

Slovenky do 19 rokov odohrajú dva prípravné zápasy s Češkami

19-tka podľahla v prvom kvalifikačnom zápase Bulharsku 1:2 | Slovenský  futbalový zväz
19-tka podľahla v prvom kvalifikačnom zápase Bulharsku 1:2 | Slovenský futbalový zväz

FUTBAL: Slovensko U19 žien dnes prehralo so Slovinskom v kvalifikácii ME |  SPORTNET
FUTBAL: Slovensko U19 žien dnes prehralo so Slovinskom v kvalifikácii ME | SPORTNET