Home

drôt soľ pondelok tri gólyvo futbale kabína Zvyknite si dojem

Fanúšikovia v tom majú jasno: TOTO sú tri najkrajšie góly futbalového  šampionátu | Nový Čas
Fanúšikovia v tom majú jasno: TOTO sú tri najkrajšie góly futbalového šampionátu | Nový Čas

Tri góly za sedem minút. Barcelona nedala šancu Villarrealu - Zahraničné  ligy - Futbal - Športweb
Tri góly za sedem minút. Barcelona nedala šancu Villarrealu - Zahraničné ligy - Futbal - Športweb

Futbal: Senici v Dunajskej Strede neuznali 3 góly, prehrala najtesnejším  rozdielom
Futbal: Senici v Dunajskej Strede neuznali 3 góly, prehrala najtesnejším rozdielom

Rekordy MS vo futbale: Kto strelil najviac gólov. Ktorý rekord má Čech? |  SPORTNET
Rekordy MS vo futbale: Kto strelil najviac gólov. Ktorý rekord má Čech? | SPORTNET

Opäť piskot. Brazílii neuznali tri góly, súper velebil VAR - Ostatné -  Futbal - Športweb
Opäť piskot. Brazílii neuznali tri góly, súper velebil VAR - Ostatné - Futbal - Športweb

Posledné Sokoľany dokázali remizovať u favorita, hoci prehrávali už 0:3 |  SPORTNET
Posledné Sokoľany dokázali remizovať u favorita, hoci prehrávali už 0:3 | SPORTNET

Zápas Slovensko - Slovinsko sa skončil nerozhodne, tri góly padli v druhom  polčase a Blažič bol vylúčený (foto) - SITA.sk
Zápas Slovensko - Slovinsko sa skončil nerozhodne, tri góly padli v druhom polčase a Blažič bol vylúčený (foto) - SITA.sk

Futbal: Liga odštartovala aj pre dorast. Muži PFK vyhrali vonku o tri góly  – pnky.sk
Futbal: Liga odštartovala aj pre dorast. Muži PFK vyhrali vonku o tri góly – pnky.sk

týždeň na futbale: Tri góly a dobrý výkon | Šport | .týždeň - iný pohľad na  spoločnosť
týždeň na futbale: Tri góly a dobrý výkon | Šport | .týždeň - iný pohľad na spoločnosť

AS Trenčín | Tri góly doma proti Trnave na tri body nestačili

Prvým štvrťfinalistom je Holandsko. Američanom strelilo tri góly - MS vo  futbale 2022 - Futbal - Športweb
Prvým štvrťfinalistom je Holandsko. Američanom strelilo tri góly - MS vo futbale 2022 - Futbal - Športweb

Barcelona mala dve minúty na tri góly. Ten obrat sa dostal do slovníka

MS VO FUTBALE 2022 Katarský šampionát získal unikátne prvenstvo: Rozhodol o  tom gól Mbappého! | Športky.sk
MS VO FUTBALE 2022 Katarský šampionát získal unikátne prvenstvo: Rozhodol o tom gól Mbappého! | Športky.sk

MS vo futbale: Argentína má tretí titul, Francúzsko zdolala 4:3 po  penaltách, Messi najlepším hráčom turnaja - Minúta po minúte, rýchle správy  Denníka N (mnt.sk)
MS vo futbale: Argentína má tretí titul, Francúzsko zdolala 4:3 po penaltách, Messi najlepším hráčom turnaja - Minúta po minúte, rýchle správy Denníka N (mnt.sk)

Najsmutnejšie narodeniny slávneho futbalistu: Tri góly a... prehraté  FINÁLE! | Topky.sk
Najsmutnejšie narodeniny slávneho futbalistu: Tri góly a... prehraté FINÁLE! | Topky.sk

MS vo futbale 2022: Najlepšie finále všetkých čias | Šport.sk

MS VO FUTBALE 2022 Uragán zakončený krásnym akrobatickým gólom: Brazília na  úvod nezaváhala | Športky.sk
MS VO FUTBALE 2022 Uragán zakončený krásnym akrobatickým gólom: Brazília na úvod nezaváhala | Športky.sk

HNonline.sk - Naši futbalisti na Česko nestačili. Od veľkého rivala dostali tri  góly
HNonline.sk - Naši futbalisti na Česko nestačili. Od veľkého rivala dostali tri góly

MS vo futbale 2022 v Katare: Španieli rozdrvili Kostaričanov, každú strelu  na bránku premenili na gól - 24hod.sk
MS vo futbale 2022 v Katare: Španieli rozdrvili Kostaričanov, každú strelu na bránku premenili na gól - 24hod.sk

MS vo futbale 2022: Kamerun - Srbsko 3:3 | Šport.sk