Košice poslali Weissa do reprezentácie s ďalšou prehrou

slowencina:Layout 1.qxd

Senica postúpila do druhého predkola Európskej ligy - SITA.sk

Tri body Čierne na bielom, klenot Halvoník a Radôstka s ďalším kysuckým  skalpom - SME | MY Kysuce
Tri body Čierne na bielom, klenot Halvoník a Radôstka s ďalším kysuckým skalpom - SME | MY Kysuce

Dukla neporazila ani Petržalku – v zápase, v ktorom mala oslavovať postup –  baráž hrá teda v Ut a v Pi – Športová agentúra DUKLA s. r. o.
Dukla neporazila ani Petržalku – v zápase, v ktorom mala oslavovať postup – baráž hrá teda v Ut a v Pi – Športová agentúra DUKLA s. r. o.

kariéry veľakrát

MS vo futbale - Minúta po minúte, rýchle správy Denníka N (mnt.sk)

Keď už skórovať nedokážu ani z penalty... -MFK Zemplín Michalovce

Reportáž ze zápasu Bayern Mnichov - Paris Saint-Germain: statistiky,  reportáž - Eurofotbal.cz
Reportáž ze zápasu Bayern Mnichov - Paris Saint-Germain: statistiky, reportáž - Eurofotbal.cz

Riadna divočina v príprave! Päť červených, jedna i pre Slováka Guldana!

SUPERŠANCA
SUPERŠANCA

SUPERŠANCA
SUPERŠANCA

Duklistky deklasovali Žilinu na jej pôde, strelili tucet gólov | MFK Dukla  Banská Bystrica
Duklistky deklasovali Žilinu na jej pôde, strelili tucet gólov | MFK Dukla Banská Bystrica

Silvestrovským perom o športe - SME | MY Nitra

SUPERŠANCA
SUPERŠANCA

MS vo futbale 2022 v Katare: Mbappé strelil hetrik, ale titul získal Messi.  Finále po rozstrele vyhrala Argentína - Slovensko Aktuálne
MS vo futbale 2022 v Katare: Mbappé strelil hetrik, ale titul získal Messi. Finále po rozstrele vyhrala Argentína - Slovensko Aktuálne

MS vo futbale: Argentína má tretí titul, Francúzsko zdolala 4:3 po  penaltách, Messi najlepším hráčom turnaja - Minúta po minúte, rýchle správy  Denníka N (mnt.sk)
MS vo futbale: Argentína má tretí titul, Francúzsko zdolala 4:3 po penaltách, Messi najlepším hráčom turnaja - Minúta po minúte, rýchle správy Denníka N (mnt.sk)

VIDEO Zlaté Moravce čakajú na výhru už tri kolá: ViOn si doma podelil body  so Senicou | Športky.sk
VIDEO Zlaté Moravce čakajú na výhru už tri kolá: ViOn si doma podelil body so Senicou | Športky.sk