Home

hmla zdravý rozum Hostia slovensko anglicko goly Zhubný nádor vnímateľný vstupné

Slovakia Cup 2019: Slovensko - Anglicko | FUTBALNET TV - Slovenský futbal  naživo!
Slovakia Cup 2019: Slovensko - Anglicko | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!

ONLINE: Anglicko - Slovensko 2:1 (kvalifikácia MS 2018) | SPORTNET

Slovensko 0:1 Anglicko | Slovenský futbalový zväz

Slovensko nedovolilo Anglicku ani gól, po cennej remíze sme blízko postupu

Anglicko na úvod kvalifikácie porazilo Taliansko, dva góly Ronalda |  Flashscore.sk
Anglicko na úvod kvalifikácie porazilo Taliansko, dva góly Ronalda | Flashscore.sk

EURO 2016: Slovensko - Anglicko

slovensko 1 - 2 anglicko (gol na 1-0) - YouTube

MS vo futbale 2022 v Katare: V zápase Anglicko - Irán padlo osem gólov a  trval až 117 minút - SITA.sk
MS vo futbale 2022 v Katare: V zápase Anglicko - Irán padlo osem gólov a trval až 117 minút - SITA.sk

ME vo futbale 2020: Anglicko vo Wembley porazilo Nemecko, góly padali až v  druhom polčase (foto) - SITA.sk
ME vo futbale 2020: Anglicko vo Wembley porazilo Nemecko, góly padali až v druhom polčase (foto) - SITA.sk

Slovensko - Anglicko online: Nedovolili sme Angličanom ani gól, sme blízko  postupu! - Fotografia č.12 | Nový Čas
Slovensko - Anglicko online: Nedovolili sme Angličanom ani gól, sme blízko postupu! - Fotografia č.12 | Nový Čas

Liga národov: Anglicko nepostúpilo na finálový turnaj | Šport.sk

Maďari dostali od Anglicka výprask, Španieli prekvapujúco padli - Ostatné -  Futbal - Športweb
Maďari dostali od Anglicka výprask, Španieli prekvapujúco padli - Ostatné - Futbal - Športweb

MS vo futbale 2022: Anglicko deklasovalo Irán 6:2 - Správy RTVS

Slovenská 21-ka porazila Anglicko, pozrite si náš parádny víťazný gól a  oslavu v šatni! (VIDEO)
Slovenská 21-ka porazila Anglicko, pozrite si náš parádny víťazný gól a oslavu v šatni! (VIDEO)

MS VO FUTBALE 2022 Angličania zvíťazili dominantným spôsobom: Waleský sen o  postupe sa rozplynul | Športky.sk
MS VO FUTBALE 2022 Angličania zvíťazili dominantným spôsobom: Waleský sen o postupe sa rozplynul | Športky.sk

MS VO FUTBALE 2022 Prvý debakel na šampionáte: Angličania totálne rozobrali  Irán | Športky.sk
MS VO FUTBALE 2022 Prvý debakel na šampionáte: Angličania totálne rozobrali Irán | Športky.sk

ME v malom futbale 2022: Slovensko hladko porazilo Anglicko | SPORTNET